Dzień Nauczyciela w naszej szkole!

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się 14 października. Coroczna tradycja naszego liceum każe uczniom przygotować z tej okazji małe co nieco. Tak było i tym razem.

Uczniowie klasy IIc przygotowali oryginalną niespodziankę z okazji tego Święta. Był to także czas na wręczenie nagrody Starosty Poddębickiego oraz nagród dyrektora.
Po raz pierwszy przyznano tytuł Przyjaciela Szkoły! Statuetkę odebrała pani dr inż. Agnieszka Niedziałkowska za wieloletnią i bogatą współpracę pomiędzy Politechniką Łódzką a liceum. W czasie tej uroczystości uczestnicy obozu strzeleckiego (realizowanego ze środków Ministra Obrony Narodowej) otrzymali certyfikaty uczestnictwa.