Dzień Edukacji Narodowej w liceum

Tym razem 13-ty piątek nie miał żadnych pechowych akcentów! Tego dnia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który uczcili uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Władze Powiatu Poddębickiego reprezentowała Pani Dorota Kubiak – Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury. Gościliśmy także Dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia w Uniejowie, Pana Krzysztofa Kozińskiego.

Pan Dyrektor Jarosław Terlecki oraz Pani Dorota Kubiak podziękowali nauczycielom i pracownikom szkolnej administracji za ich codzienny trud, zaangażowanie i cierpliwość, życzyli dalszej satysfakcji i sukcesów na płaszczyźnie prywatnej oraz zawodowej.

Kilkoro najbardziej zasłużonych nauczycieli zostało uhonorowanych specjalnymi wyróżnieniami. Nagrodę Starosty Powiatu Poddębickiego otrzymali: Anna Perlińska-Supeł i Jarosław Terlecki.  Wyróżnienie Dyrektora Szkoły odebrali: Anna Guziak, Agnieszka Kujawa, Wioletta Maas, Beata Matusiak, Anna Miłosz-Urbaniak, Anna Mondra, Izabela Patora-Nowialis, Wioletta Pawlak, Agnieszka Płócienniczak, Piotr Kowalczyk, Waldemar Koczkodon, Andrzej Cieślak.

Uczniowie zaprezentowali część artystyczną dedykowaną nauczycielom. Z dużym przymrużeniem oka przedstawiali lekcje z poszczególnych przedmiotów. Nie zabrakło również życzeń w formie recytowanej, granej i śpiewanej.