Dobro czynimy

Uczniowie Liceum zaangażowali się w świąteczną akcję Policji „Zostań Świetym Mikołajem” dla mieszkańców Domu Małego Dziecka w Łodzi. To właśnie dla potrzebujących wsparcia maluchów w charytatywnym biegu w dniu 14 grudnia, w Łagiewnikach wzięli udział licealiści.

Udało się również w ramach szkolnej zbiórki przygotować paczkę dla najmłodszych. Dzięki wielkiemu sercu uczniów klas 3b, 3c, 2b ,2c ,2d, 2e, 1e NL,1 SL, 1aNL, 1bSL, 1d NL przekazaliśmy Poddębickiej Policji: rajstopy, bieliznę, zabawki, zdrowe przekąski, pieluchy, chusteczki wilgotne, kubki niekapki, ubranka, suszarkę, kolorowanki i inne rzeczy, które z pewnością przydadzą się maluchom z Domu Dziecka.