Bal Studniówkowy 2019

To był Bal….Taki, który się pamięta latami, bajkowy i dostojny, ale również pełen uśmiechu oraz pozytywnej energii

Tegoroczny bal studniówkowy odbył się w Dworku „Za Lasem” we Włyniu.

Studniówkę  oficjalnie otworzyli dyrektor szkoły Jarosław Terlecki oraz Starosta Powiatu Poddębickiego Małgorzata Komajda.

Pan dyrektor mówił, że bal studniówkowy jest jedynym wyjątkowym balem, do którego tak naprawdę wraca się przez całe życie. Życzył maturzystom, aby jak najlepiej zdali egzamin maturalny, ponieważ stanowi on przepustkę do dalszego kształcenia. W swojej wypowiedzi podkreślił również, że warto mieć marzenia i o nie walczyć.

Pani starosta zwróciła uwagę na to, iż bal ma szczególny charakter, ponieważ jest to ostatni bal pokolenia Y. Od następnego roku w dorosłe życie wchodzi pokolenie Z. Pani starosta podarowała maturzystom długopisy  i życzyła  im sukcesów na egzaminie dojrzałości, który otwiera drogę do dorosłego życia.

Uczniowie podziękowali wychowawcom i nauczycielom za cierpliwość, wyrozumiałość oraz trud, jaki włożyli w ich nauczanie.

Pani Beata Matusiak – wychowawca klasy 3a

Pan Piotr Kowalczyk – wychowawca klasy 3b

Pani WiolettaPawlak – wychowawca klasy 3c

Pani Wioletta Maas – wychowawca klasy 3d

Pani Elena Malczuk – wychowawca klasy 3e

Zgodnie ze staropolskim zwyczajem bal maturalny rozpoczął się polonezem. Wspaniała zabawa trwała do białego rana.

One Comment