Awans do finału wojewódzkiego

W dniu 21 września w Starostwie Powiatowym w Poddębicach odbył się Finał Regionalny konkursu ŻOŁNIERZE WYKLĘCI OBUDŹCIE POLSKĘ.

Uczniowie szkół średnich z powiatów: poddębickiego, łęczyckiego i kutnowskiego przystąpili do konkursu o Żołnierzach Niezłomnych. To już VII edycja trzyetapowego konkursu wojewódzkiego, zorganizowanego przez Posła na Sejm RP Piotra Polaka, Senatora RP Macieja Łuczaka
i Radną Sejmiku Województwa Łódzkiego Dorotę Więckowską. Do etapu wojewódzkiego awans wywalczyły z naszej szkoły: Kinga Józwik z klasy II d, która zajęła I miejsce oraz Klaudia Modrzejewska, absolwentka z klasy III c, zajęła III miejsce. GRATULUJEMY!