Otrzęsiny klas pierwszych

W poniedziałek 15 października 2018 roku świeżo upieczeni pierwszoklasiści przeszli prawdziwą próbę ognia – ślubowanie.

Nasi młodsi koledzy ciekawie zaprezentowali swoje klasy, świetnie poradzili sobie z zdaniami przygotowanymi i czujnym okiem nadzorowanymi przez uczniów z klasy II b. Tegorocznymi zwycięzcami zostali uczniowie klasy Ia. Wykazali się niezwykłym spokojem i dystansem, gdy okazało się, że podczas prezentacji klasy zmuszeni będą śpiewać acapella.
Jury jak najbardziej to doceniło, przyznając im maksymalną ilość punktów. Nagrodą za determinację był dzień bez pytania oraz zaszczyt przygotowania przyszłorocznego przyjęcia pierwszaków.
Ślubowanie jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego ucznia szkoły średniej. Tegoroczne, niewątpliwie zostanie nam na długo w pamięci